"Godziny Samodoskonalenia dla Pracowników Uczelni" odbywające się w Zespole Krytych Pływalni AWF w Krakowie w semestrze zimowym 2018/2019.

Poniedziałek godz. 8.30-9.15 - basen sportowy

Poniedziałek godz. 15.45-16.30 - basen sportowy

Czwartek godz. 15.45-16.30 - basen sportowy

Niedziela godz. 17.15-18.00 - basen sportowy

Dodatkowo w poniedziałki i czwartki organizowane są na basenie rekreacyjnym zajęcia z „Aquafitness dla pracowników AWF”.
ZGŁOSZENIA W CENTRUM  EDUKACJI  ZAWODOWEJ osobiście lub mailowo na adres:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

W związku z komercyjnymi wynajmami prosimy o korzystanie z basenu dokładnie ww. godzinach.

Przypominamy, iż w "godzinach samodoskonalenia" mogą uczestniczyć tylko i wyłącznie aktualni i emerytowani pracownicy Uczelni, po każdorazowym wpisani się na listę uczestników znajdującą się na portierni Zespołu Krytych Pływalni.

Jednocześnie prosimy o zapoznanie się z Regulaminem Ogólnym Zespołu Krytych Pływalni, do którego przestrzegania zobligowany jest każdy użytkownik pływalni.
Regulamin Ogólny Zespołu Krytych Pływalni

Serdecznie Zapraszamy